AKCIJA!

Saulės šešėlis teikia nemokamą paslaugą! Mes NEMOKAMAI matuojame ir montuojame visų tipų roletus! Mūsų profesionali komanda ne tik padės paversti Jūsų erdvę svajonių namais, išsirinkti stilingą ir būtent Jūsų namų interjerui tinkantį audinį, bet tuo pačiu ir sutaupyti. Prieš renkantis bet kokio tipo roletus - nepamirškite, kad langų uždengimai yra labai svarbus interjero akcentas, kuris pakoreguoja kambario dydį, išdidina erdvę, suteikia žaismingumo, Jūsų namus pripildo tam tikra emocija.

1 METŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA*

Saulės šešėlis rūpinasi savo klientu. Kiekvienas klientas ir jo poreikiai mums yra svarbūs. Todėl tik pas mus įsigyję standartinių išmatavimų gaminius - juos grąžinti galite per vienerių metų laikotarpį! Nusipirkote seniai išsvajotus standartinių išmatavimų roletus ar kitą mūsų standartinių išmatavimų langų uždengimą, tačiau Jums nepatinka nusipirkto gaminio forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas - Jūs turite teisę per vienerių metų laikotarpį mums jį grąžinti.

Pakeisime audinį nemokamai!

Nuo šiol Saulės šešėlis Jūsų roletinius audinius keičia NEMOKAMAI! Svajojate, kaip atsinaujinti namus, bet nenorite daug investuoti - išsaugokite savo roleto mechanizmą, o mes Jums padėsime išsirinkiti ne tik patinkantį naują audinį, bet jį pakeisime nemokamai. Mokėkite tik už audinį! Mūsų gaminamų roletų audiniai pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.

Nauja kolekcija!

Madingų spalvų paletė, lašelis augalinių motyvų bei šiek tiek moderno - taip galima apibūdinti naujus audinius, papildžiusius gausias mūsų roletinių bei plisuotų žaliuzių audinių kolekcijas! Kolekcijose rasite skirtingus dizainus, kurių kiekvienas turi kontrastingus arba giminingus spalvinius derinius. Ieškantiems originalumo, pristatome roletinius audinus atsikartojančiais geometriniais raštais, kurie atrodys elegantiškai ir nenuobodžiai tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Neprisikviečiate meistro?

Mūsų tikslas - patenkintas klientas. Į kiekvieną skambutį ar užklausą atsakome greičiau nei per 8 valandas. Nesvarbu, ar Jums sugedo Jūsų langų uždengimas, ar Jūs norite jį pasikeisti nauju, o gal apskritai norite kuo skubiau uždengti savo langus nuo varginančių saulės spindulių.
error: