Nauja kolekcija!

Madingų spalvų paletė, lašelis augalinių motyvų bei šiek tiek moderno - taip galima apibūdinti naujus audinius, papildžiusius gausias mūsų roletinių bei plisuotų žaliuzių audinių kolekcijas!

Kolekcijose rasite skirtingus dizainus, kurių kiekvienas turi kontrastingus arba giminingus spalvinius derinius.
Ieškantiems originalumo, pristatome roletinius audinus atsikartojančiais geometriniais raštais, kurie atrodys elegantiškai ir nenuobodžiai tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Naujoje roletinių audinių kolekcijoje rasite švelnios ir romantiškos alyvinės spalvos ar šiltos ir lengvos smėlinės. Pastelinės audinių spalvos puikiai derės prie bet kokių Jūsų interjero detalių, o švelnus iš šešėlio išlendantis rašto žvilgesys įkvėps audiniui gyvybės, kuri pasklis ir Jūsų namuose. Lengvas dramblio kaulo ir sodrus pilkas atspalvis pukiai tiks erdvėse, kuriose norisi ramybės jausmo. Netaisyklingi, skirtingos tekstūros kvadratai žaismingai susilieja į harmoningą visumą, sukurdami modernų roletinio audinio raštą. Šie roletai puikiai įsilies drąsiose, bet tuo pačiu jaukiose namų erdvėse.

Nuostabi žinia mėgstantiems netradicinius langų uždengimus ir unikalumą savo interjere. Jau ir taip turtingą ir itin platų savo plisuotų žaliuzių audinių asortimentą papildėme visiškai naujomis kolekcijomis ir spalvomis. Nuo šiol mūsų turimoje plisuotų žaliuzių audinių kolekcijoje rasite dar daugiau spalvų nuo švelnios, pastelinės, šiluma alsuojančios kreminės iki sodriai raudonos „Marsala" spalvos, kuri dvelkia prabanga, solidumu ir išskirtinumu. Išskirtinio dizaino plisuotų žaliuzių kolekcija unikali ir tuo, kad audinys yra dvigubas. Dėl dvigubo sluoksnio audinys neleidžia į Jūsų erdvę prasiskverbti varginantiems saulės spinduliams, sulaiko šilumą, bet tuo pačiu neužtamsina patalpos. Šioje kolekcijoje rasite net 21 spalvą! Švelnios audinių spalvos tiks bet kokiame interjere ir sukurs Jums privatumą tiek dienos, tiek vakaro metu.

Atsinaujinkite savo namus dekoruodami langus iš mūsų gausių roletinių bei plisuotų žaliuzių audinių kolekcijų!

Parašykite mums!

Jūsų vardas

Jūsų telefonas

Jūsų el. paštas

Jūsų žinutė

error: