Neprisikviečiate meistro?

Mūsų tikslas - patenkintas klientas. Į kiekvieną skambutį ar užklausą atsakome greičiau nei per 8 valandas. Nesvarbu, ar Jums sugedo Jūsų langų uždengimas, ar Jūs norite jį pasikeisti nauju, o gal apskritai norite kuo skubiau uždengti savo langus nuo varginančių saulės spindulių. Mūsų komanda visada pasirengusi Jums padėti ir atlikti šiuos remonto darbus:

  • roletų siaurinimas;
  • roletų ir vertikalių žaliuzių audinių keitimas;
  • vertikalių žaliuzių juostų siaurinimas;
  • apsauginių žaliuzių remontas (profilio keitimas, avarinis atidarymas, pavaros remontas ir pan.);
  • tinklelio nuo vabzdžių audinio keitimas.

Mes ne tik pagelbėsime Jums sutaisydami Jūsų langų uždengimus, bet visada padėsime Jums atsakyti į Jums svarbius klausimus: kokie langų uždengimai labiausiai tinkami Jūsų interjerui, kokį audinį pasirinkti, norint apsisaugoti nuo saulės, praeivių žvilgsnių ar norint naktį ramiai išsimiegoti, koks mechanizmas tinkamas Jūsų langui, kokį langų uždengimo valdymo būdą geriau pasirinkti, kaip teisingai prižiūrėti langų uždengimus ir dar daugybė kitų Jums rūpimų klausimų.

Jei žiemos metu nuo šalčio užstrigo apsauginių žaliuzių valdymas, netyčia nepataisomai sutepėte roletų audinį, o iki šventės liko visai nedaug, prisiimėte atsakomybę ir klaidingai išmatavote roletus - išsikvieskite Saulės šešėlio specialistą ir patikėkite savo problemas mums!

Parašykite mums!

Jūsų vardas

Jūsų telefonas

Jūsų el. paštas

Jūsų žinutė

error: