Pakeisime audinį nemokamai!

Nuo šiol Saulės šešėlis Jūsų roletinius audinius keičia NEMOKAMAI!

Svajojate, kaip atsinaujinti namus, bet nenorite daug investuoti - išsaugokite savo roleto mechanizmą, o mes Jums padėsime išsirinkiti ne tik patinkantį naują audinį, bet jį pakeisime nemokamai.

Mokėkite tik už audinį!

Mūsų gaminamų roletų audiniai pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Savo kolekcijoje mes turime virš 500 audinių! Saulės šešėlio roletinių audinių gausiame asortimente tikrai rasite sau patinkantį audinį: ar tai būtų patalpas užtamsinantis audinys,  ar permatomas transparent audinys, ar nepermatomas, bet pralaidus šviesai (matomas tik šešėlis), ar nepermatomas blackout audinys, kuris visiškai nepraleidžia šviesos.

Roleto audinį galima derinti prie kambario dekoro detalių, baldų apmušalų ir netgi pagalvėlių. Tiesa, renkantis ryškių spalvų roletus, interjeras neturėtų būti perkrautas akį rėžiančiomis detalėmis. Ypač populiarios roletų pastelinės spalvos: balkšvi, dramblio kaulo ar rusvi atspalviai. Jei norite išskirtinio ir individualaus dizaino - mes pasirūpinsime  išskirtinio foto roleto gamyba. Tereikia pateikti kokybiško formato nuotrauką ir ją perkelsime ant pasirinkto tipo roleto.

Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą!

Parašykite mums!

Jūsų vardas

Jūsų telefonas

Jūsų el. paštas

Jūsų žinutė

error: